Na Hore - Fórum pre Krásňančanov

Lokality Na Hore I, Na Hore II, Na Hore III. ..., Pri cintoríne

Re: Na Hore - Fórum pre Krásňančanov

Příspěvekod Yco » úte 29 říj, 2013 11:07 am

Cesta z Košickej Polianky do Košíc - MČ Krásna. Video od Slava ukazuje časť cesty, ktorá je v správe Mesta Košice. Na problém bolo Mesto Košice upozornené už viac krát občanmi aj starostom MČ.
Yco

Příspěvekod slavoducar » úte 29 říj, 2013 11:19 pm

Predseda KSK Zdenko Trebula nas nenechava dlho cakat! Dnes mi volal na jeho podnet riaditel spravy ciest KSK a prislubil pomoc v oprave cesty. Cenim si ich rychlu reakciu a pevne verim, ze coskoro zacnu problem tejto cesty riesit. Mam tiez informacie o aktivitach nasho starostu, ktore tiez vedu k dufajme uspesnemu koncu smutneho pribehu nasej cesty.
slavoducar

Příspěvekod Yco » stř 30 říj, 2013 8:56 am

Slavo,

už sa blížia voľby? ;)
KSK s našou cestou nič nemá.
Yco

Příspěvekod slavoducar » stř 30 říj, 2013 10:05 am

Radsej pred volbami, ako nikdy.
KSK patri usek od odbocky "K Majeru" smerom na Polianku. Neboli povinny, ale aj napriek tomu boli jediny, ktori pred rokom platali diery aj na useku, ktory patri Kosiciam.
slavoducar

Příspěvekod Yco » stř 30 říj, 2013 1:22 pm

Súhlasím, radšej teraz ako nikdy/ neskôr.

Podľa mojich informácií im úsek, ktorý si spomenul, nepatrí, pretože je to len účelová komunikácia. Ale na Tvojom mieste sa najprv radšej opýtam užívateľa Audítor.

Od Majera k humnu (mostík obklopený stromami) zhruba uprostred cesty do Polianky patrí Mestu Košice. Od humna až po Košickú Polianku patrí Košickej Polianke.
Látanie - plátanie minulý rok na našej časti cesty robilo Mesto Košice, nie KSK.

Ak sa teraz angažuje KSK, ja im len zatlieskam. :)
Yco

Příspěvekod slavoducar » stř 30 říj, 2013 1:59 pm

Mesto kosice latalo/platalo v lete, nie pred rokom.
V kazdom pade su zatial jediny, ktorych to momentalne zaujima. Zareagovali a dufam ze zareagyje aj mesto. Mesto sa prestalo (aspon na oko) o tuto cestu zaujimat dnom, kedy diery zasypali frezovanym asfaltom.
slavoducar

Příspěvekod Yco » úte 26 lis, 2013 10:09 am

Minulý víkend som mal opäť raz tú česť ísť po ceste z Furče do Krásnej cez Polianku. V Bysteri bol opäť krásny koberec. U nás opäť tankodróm. Tentokrát snáď na druhú.
Hlavne, že Zdenko podľa Slava pred voľbami sľúbil, že to vyrieši...
Yco

Příspěvekod slavoducar » úte 26 lis, 2013 1:44 pm

"Zdenko" aspon poplatal usek, ktory patri KSK a "vraj" budu riesit problem tej cesty s mestom. Pan primator mi napisal az dnes rano, ze spolu s KSK budu hladat riesenie. To riesenie hladaju uz veeeeelmi dlho a dufam, ze diery nam aspon na tie 2-3 mesiace poplataju, tak ako poplatali KSK. Inac sa moze stat, ze sa po tej ceste nedostaneme po zime nikam. Aj tak to vidim iba ako kolotoc, ktory sa bude tocit do predvolebneho casu. Zasypu dierku, potom nas nechaju 10 mesiacov stekat a znovu dierku zasypu. No a takto sa kolotoc kazdy rok kruti... :)
slavoducar

Příspěvekod Yco » úte 26 lis, 2013 4:22 pm

Slavo, už som Ti písal, že KSK z tejto cesty nepatrí nič. A ani som nič nevidel poplátané.
Yco

PředchozíDalší

Zpět na Na Hore